140624 Alliansträning Linghem

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Utskriftsdatum: 2014-06-24 20:24:39



Klass:   A    Bana: 6,4 km
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 40.24 Kalvis Mihailovs IKHP
2 43.19 Viktor Antonsson Eksjö SOK
3 43.37 Oskar Lind Eksjö SOK
4 44.20 Erik Karlsson OK Ravinen
5 45.32 Tord Hultberg SOK Viljan
6 47.20 Tony Lövdahl SOK Viljan
7 53.35 Gunnar Karlsson Målilla Ok
8 57.54 Pontus Erlandsson SOK Viljan
9 58.17 Urban Billing Hultsfreds OK
10 66.43 Lennart Kalen SOK Viljan
11 67.04 Hans Svensson SOK Viljan
 

Klass:   B    Bana: 4,6 km
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 40.42 Leif Carlsson SOK Viljan
2 41.50 Stefan Johansson SOK Viljan
3 42.21 Sofi Svensson IKHP
4 45.55 Anna Svensson SOK Viljan
5 48.47 Gunnar Enberg Målilla OK
6 51.56 Hanna Östenberg Eksjö SOK
7 56.43 Jerry Svensson SOK Viljan
8 57.32 David Svensson SOK Viljan
9 58.08 Oskar Eklund Målilla OK
10 66.24 AnnSofie Falk Vimmerby OK
11 67.21 Tom Lindström SOK Viljan
12 68.22 Karina Svensson Vimmerby OK
 

Klass:   C    Bana: 3,1 km
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 31.14 Åsa Bergfors SOK Viljan
2 37.10 Lars Kreutner SOK Viljan
3 38.15 Emma Erlandsson SOK Viljan
4 41.29 Jan-Ulf Karlsson Målilla OK
5 42.02 Allan Håkansson SOK Viljan
6 44.35 Marie Mikkelsen SOK Viljan
7 45.23 Göran Svensson 2 SOK Viljan
8 46.55 Erik Erlandsson Vimmerby OK
9 47.03 Per Erlandsson Vimmerby OK
10 47.04 Carola Billing Hultsfreds OK
11 49.43 Bengt-Åke Borgemo SOK Viljan
12 53.11 Filip Johansson SOK Viljan
13 56.15 AnnSofi Johansson Hultsfreds OK
14 57.14 Henry Gustafsson Ålems OK
EjG Olle Larsson Ålems OK
 

Klass:   D    Bana: 3,4 km
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 33.43 Oskar Karlsson Målilla OK
2 34.50 Elin Rindstig SOK Viljan
3 39.33 Philip Ekström SOK Viljan
4 39.51 Tuva Lövdahl SOK Viljan
5 45.56 Theo Lövdahl SOK Viljan
EjG Elin Johansson SOK Viljan
EjG Robert Billing Hultsfreds OK
EjG Elisabeth Mikkelsen SOK Viljan
 

Klass:   E    Bana: 2,3 km
Plac Sluttid Löpare Klubb
1 16.05 Stina Lind SOK Viljan
2 20.59 Pia Erlandsson SOK Viljan
3 23.18 Boel Erlandsson SOK Viljan
EjG Emil Kreutner SOK Viljan