Resultat – Träningsläger stugan em

2019-01-19
Långa (18 / 18) Tid Efter
1. Gostav Olsson Kalmar OK 36:35
  4:18 (4:18) 8:21 (12:39) 10:33 (23:12) 5:28 (28:40) 7:55 (36:35)
2. Per Markus Jönsson Kalmar OK 39:16 +2:41
  5:57 (5:57) 8:52 (14:49) 10:40 (25:29) 5:10 (30:39) 8:37 (39:16)
3. Våge Rindstig SOK Viljan 44:30 +7:55
  6:00 (6:00) 10:51 (16:51) 12:09 (29:00) 6:06 (35:06) 9:24 (44:30)
4. Mats Söderberg Kalmar OK 45:12 +8:37
  5:19 (5:19) 9:14 (14:33) 11:20 (25:53) 6:02 (31:55) 13:17 (45:12)
5. Olle Björneld Kalmar OK 47:40 +11:05
  5:41 (5:41) 10:01 (15:42) 14:10 (29:52) 6:21 (36:13) 11:27 (47:40)
6. Martin Lindström SOK Viljan 50:35 +14:00
  5:02 (5:02) 14:21 (19:23) 14:31 (33:54) 6:21 (40:15) 10:20 (50:35)
7. Johan Hansson SOK Viljan 51:14 +14:39
  6:07 (6:07) 13:01 (19:08) 13:19 (32:27) 7:22 (39:49) 11:25 (51:14)
8. Elin Rindstig SOK Viljan 51:15 +14:40
  6:03 (6:03) 13:07 (19:10) 13:13 (32:23) 7:29 (39:52) 11:23 (51:15)
9. Tove Wallenius Gamleby OK 58:14 +21:39
  6:18 (6:18) 14:28 (20:46) 14:51 (35:37) 9:57 (45:34) 12:40 (58:14)
10. Rickard Olovsson Gamleby OK 58:56 +22:21
  14:05 (14:05) 12:20 (26:25) 14:28 (40:53) 7:08 (48:01) 10:55 (58:56)
11. Filip Nilsson Gotlands Bro OK 59:32 +22:57
  6:02 (6:02) 17:55 (23:57) 15:08 (39:05) 7:50 (46:55) 12:37 (59:32)
12. Christer Öberg Gamleby OK 1:09:31 +32:56
  6:56 (6:56) 16:02 (22:58) 20:04 (43:02) 10:36 (53:38) 15:53 (1:09:31)
12. Hanna Öberg Gamleby OK 1:09:31 +32:56
  6:40 (6:40) 16:13 (22:53) 19:56 (42:49) 10:46 (53:35) 15:56 (1:09:31)
  Filippa Söderberg Kalmar OK Felst.
  16:16 (16:16) – (–) – (–) – (–) – (1:00:24)
  Hugo Unosson Kalmar OK Felst.
  6:55 (6:55) 10:21 (17:16) 13:17 (30:33) – (–) – (36:52)
  Linn Björneld Kalmar OK Felst.
  16:15 (16:15) – (–) – (–) – (–) – (1:00:25)
  Maria Arvidsson Kalmar OK Felst.
  9:12 (9:12) – (–) – (–) – (–) – (49:41)
  Ove Lerno Kalmar OK Felst.
  8:33 (8:33) – (–) – (–) – (25:16) 17:31 (42:47)
Korta (13 / 13) Tid Efter
1. Teo Lövdal SOK Viljan 29:54
  16:38 (16:38) 8:50 (25:28) 4:26 (29:54)
2. Anna Svensson SOK Viljan 32:16 +2:22
  19:44 (19:44) 7:20 (27:04) 5:12 (32:16)
3. Ulf Lundberg Kalmar OK 35:14 +5:20
  21:09 (21:09) 8:34 (29:43) 5:31 (35:14)
4. Emma Rindstig SOK Viljan 36:53 +6:59
  23:25 (23:25) 8:32 (31:57) 4:56 (36:53)
5. Malva Jönsson Kalmar OK 42:11 +12:17
  27:01 (27:01) 9:38 (36:39) 5:32 (42:11)
6. Anna Hansson SOK Viljan 43:29 +13:35
  26:01 (26:01) 10:24 (36:25) 7:04 (43:29)
7. Kristina Johansson Kalmar OK 44:33 +14:39
  26:41 (26:41) 10:08 (36:49) 7:44 (44:33)
8. Anne Lindell Kalmar OK 45:46 +15:52
  19:21 (19:21) 18:23 (37:44) 8:02 (45:46)
9. Ville Lundgren Kalmar OK 45:56 +16:02
  26:13 (26:13) 12:53 (39:06) 6:50 (45:56)
10. Caroline Liljebjörn Nybro OK 59:00 +29:06
  35:25 (35:25) 16:48 (52:13) 6:47 (59:00)
11. Stefan Norman Kalmar OK 1:04:12 +34:18
  43:38 (43:38) 13:47 (57:25) 6:47 (1:04:12)
  Ellen Olvsson Gamleby OK Felst.
  – (–) – (42:00) 6:12 (48:12)
  Stina Lind SOK Viljan Felst.
  – (–) – (–) – (19:11)
GUL (3 / 3) Tid Efter
1. Lova Jönsson Kalmar OK 51:37
  28:28 (28:28) 23:09 (51:37)
  Anna Gustavsson Kalmar OK Felst.
  – (–) – (57:55)
  Rita Jönsson Kalmar OK Felst.
  – (–) – (57:52)

Skapad av MeOS 3.5.984 (U3): 2019-01-19 18:00:09